Kraina Dzikiej Kaczk

To miejsce, które powstało na rozległym, obejmującym niemal 20 hektarów terenie zaliczającym się do Wzniesień Łódzkich. Od zawsze kierowało nami umiłowanie przyrody i chęć zaszczepienia tej miłości w innych. Dostrzegamy szczególną potrzebę rozwijania i pogłębiania edukacji przyrodniczej, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy dzieci i młodzież, coraz częściej osaczeni przez rzeczywistość świata cyfrowego, tracą kontakt z Naturą i nie dostrzegają jej zbawiennego wpływu na nasze życie. Wierzymy, że wyzwania dzisiejszego świata związane z błyskawicznie zachodzącymi zmianami klimatu, jego ociepleniem i idącymi z tym konsekwencjami, powinny w szczególny sposób skupić się na edukacji dzieci i młodzieży w dziedzinie szeroko rozumianych nauk przyrodniczych. Zajęcia w formie edukacji terenowej prowadzimy od…. lat.

Jesteśmy ...

Jesteśmy wizjonerami, zapaleńcami, ale także profesjonalistami. Współpracuje z nami stałe, uznane grono doświadczonych edukatorów, z których każdy jest kompetentnym specjalistą w swojej dziedzinie. Wierzymy, że podążając za przyświecającą nam misją, którą jest

rozbudzanie więzi z przyrodą i pielęgnowanie jej dla dobra naszego i przyszłych pokoleń

, jesteśmy w stanie kształtować świadomych i odpowiedzialnych mieszkańców Ziemi.

Co proponujemy ?

Potencjał, jaki niesie ze sobą miejsce, w którym znajduje się Kraina Dzikiej Kaczki pozwoliło nam poszerzyć portfolio naszych usług dla Państwa o kolejne zakresy (?). Obecnie proponujemy Państwu także rozbudowaną ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Imprezy rodzinne, spotkania firmowe – to wszystko oferujemy Państwu zawsze mając na uwadze przede wszystkim poszanowanie przyrody i zachęcając do korzystania z jej dobrodziejstw.